Polní pošty - Field Post of ČSR
 |<  <   1 - 25 (total 77)  >  >|
N foto text price / bid
4075
magnifier
foto
Legie v Rusku: Vánoční pohlednice datovaná 29.12.1919, kulaté ŠTÁB ČS. VOJSKA NA RUSI/ ODBOR ARMÁDNÍHO INTEND, do Prahy  More pictures: a CZK 600
CZK
4076
magnifier
foto
Legie v Rusku: Pohled "Vladivostok, Válečný přístav", fialové Polní pošta čs.vojsk & 5. Pražský střelecký pluk (slabé), datováno VLADIVOSTOK 15.4.1920, do ČSR CZK 800
CZK
4077
magnifier
foto
Legie v Rusku: Formulář "Správa Polní pošty č. 7, Irkutsk" datovaný MARIJINSK 21.7.1919, 2-řádkové "Čs.vojsko/ PP č. 7" (7 dopsána ručně, Majer r.21); slabě přeloženo CZK 500
CZK
4078
magnifier
foto
Legie v Rusku: Známka Lvíček s přítiskem 1920 #PP6 na výstřižku, znehodn. kovovým POLNÍ POŠTA/ POSTE MILITAIRE CZK 500
CZK
4079
magnifier
foto
Legie v Rusku: Ruská dopisnice PP vypl. 1Rb Siluety #PP4 (krajová, otisk hřebíčku), znehodn. kovovým POLNÍ POŠTA/ POSTE MILITAIRE, gumové Polní pošta #1 & fialové XXXV. President Grant, adresováno do Ústí n.L., vzadu bez textu; filat. zásilka vytvořená během transportu do ČSR CZK 1500
CZK
4080
magnifier
foto
Legie v Rusku: Česko-franc. dopisnice datovaná EKATERINBURG 4.1.1919, adres. LULEČ u Vyškova, raz. Zajatecký oddíl. Zajímavá adresa odesilatele "Ministerský vlak generála Štefánika, Čestná stráž"  More pictures: a CZK 1000
CZK
4081
magnifier
foto
Legie v Rusku: Fotopohlednice "Sokolský den/ 6.Čs.pluk v Omsku", gumové fial. POLNÍ POŠTA #6 (Majer r.41) datováno 26.9.1919, adresováno na VLAK POSELSTVA Zajímavé  More pictures: a CZK 1500
CZK
4082
magnifier
foto
Legie v Rusku: Česko-franc. dopisnice datovaná CHARBIN 10.4.1920, gumové POLNÍ POŠTA #5 (Majer r. 40) & útvarové 8.Střel.Slezský pluk, do ČSR, dosíláno CZK 1000
CZK
4083
magnifier
foto
Legie v Rusku: Obálka s razítkem M.V./ POLITICKÝ ODDÍL (Majer ru. 12), dopis uvnitř datovaný IRKUTSK 26.6.1919, přepraveno kurýrem do ČSR, zde portaprosté odesláno R- z PRAHA-2 - 25.9.1919, přích. LULČ vzadu  More pictures: a CZK 2500
CZK
4084
magnifier
foto
Legie v Rusku: Příchozí firemní obálka "K.Vágner, Brno" adres. "Technický odbor politické správy MV, Vladivostok", raz. POLNÍ POŠTA (blesky), zpět do ČSR s poznámkou "Skončil sebevraždou" CZK 1000
CZK
4085
magnifier
foto
Legie v Rusku: Obálka s 2-řádkovým ČS.VOJSKO/ POLNÍ POŠTA #14 (Majer r.28), adresováno na 4.Čs.Střelecký pluk. Vzácné CZK 2500
CZK
4086
magnifier
foto
Legie v Itálii: Pohled vypl. 5+10c, POSTA MILITARE 52-A - 2.10.1918, odesláno z Foligno od 35.Čs.pluku, 1.prapor do Cognac, na poručíka Fr. Koubíka CZK 600
CZK
4087
magnifier
foto
Legie v Itálii: Předtištěná dopisnice "Gallarate (Milano), 1919", datováno 9.6.1919; kurýrem do ČSR, zde podáno na PRAHA-HRAD 24.6.1919, doručeno v Praze  More pictures: a CZK 1000
CZK
4088
magnifier
foto
Legie ve Francii: Obálka odeslaná ze štábu, raz. ARMEE TCHECO-SLOVAQUE/ Le Géneral/ Jeneràl, přích. Paris 20.10.1918; dv CZK 800
CZK
4089
magnifier
foto
Legie ve Francii: Obálka z PARIS - 9.1.1919, útvarové ČS VOJSKO/ ARMÉE TCHÉCOSLOVAQUE/ Le General, do Périgueux  More pictures: a CZK 700
CZK
4090
magnifier
foto
Francouzské legie: Sestava 4 celistvostí z 1918/19, různá útvarová razítka 21.pluku (1.Kulometná rota, Plukovní úřadovna, Plukovní lékař & 2.Rota jako příchozí na peněžní poukázce.- Pěkné  More pictures: a CZK 1500
CZK
4091
magnifier
foto
Boje v pohraničí: Pohled od Čs.střel.pluk #30/ 2.setnina, GRULICH 14.12.1918 CZK 400
CZK
4092
magnifier
foto
Pohled Kojetín, 2-řádkové Čs.pěší pluk #28 (adresa vpředu), KOJETÍN 21.12.1918, do Prahy CZK 300
CZK
4093
magnifier
foto
Slovensko: Pohled Pozsony vypl. 10h Hradčany (razítko nečitelné), datovaný 5.1.1919. Odeslal legionář Alfons Mika z doprovodu italského generála Luigi Picconi, zajímavý text o politické a vojenské situaci CZK 600
CZK
4094
magnifier
foto
Šnejdárek: Pohled, 2-řádkové II.ČS.PĚŠÍ BRIGÁDA/ IV.PRAC.SET., TESCHEN-1 - 1.2.1919, do ČSR; signováno Tribuna CZK 800
CZK
4095
magnifier
foto
Šnejdárek: Pohled "Oderberg Bahnhof/ Drahtwerk", 2-řádkové Čs.Střel.Pluk č. 25/ II.Polní prapor, ODERBERG 4.2.1919, do ČSR; signováno Tribuna CZK 1000
CZK
4096
magnifier
foto
Šnejdárek: Pohled "Jablunkau, 3 záběry", 2-řádkové Čs.Střel.Pluk č. 28/ Setnina strojních pušek, JABLUNKAU SCHLES. 14.2.1919, da Rakouska; signováno Tribuna CZK 1000
CZK
4097
magnifier
foto
Šnejdárek: Pohled "Pozdrowienie z Suchej/ Obchod W.Kubiena", 2-řádkové Čs.Střel.Pluk č. 29/ 5.Setnina, KARWIN KARWINA 29.3.1919, do Budějovic; signováno Tribuna CZK 1000
CZK
4098
magnifier
foto
Šnejdárek: Pohled "Teschen, Kaiser Wilhelm-Strasse", CIESZYN-1 - 11.2.1919, 2-řádkové ČS.PLUK SVOBODY/ V.setnina CZK 600
CZK
4099
magnifier
foto
Francouzské legie: Pohled, česko-franc. útvarové 21.Čs.střel.pluk/ 5. rota, PRAHA 10.3.1919, pěkné CZK 400
CZK
 |<  <   1 - 25 (total 77)  >  >|