Návrhy na známky/ Stamp designs & Essays
N foto text price / bid
791
magnifier
foto
Olympijské hry Tokio 1964 - 80h Atletika #1395, barevný návrh (pastel), Anna Podzemná, velikost obrazu 132 x 223 mm; pěkné  More pictures: a Prodáno
CZK 9410
792
magnifier
foto
Olympijské hry Tokio 1964 - 80h Atletika #1395, barevný návrh (pastel), více propracovaná kresba, Anna Podzemná, velikost obrazu 128 x 215 mm; pěkné  More pictures: a Prodáno
CZK 8510
793
magnifier
foto
Olympijské hry Innsbruck 1964 - 1Kčs Hokej #1353, kresba tužkou na modrém podkladu, původní formát na šířku, Anna Podzemná, velikost obrazu 295 x 180 pěkné (v rozích poškozeno) Prodáno
CZK 8010
794
magnifier
foto
Olympijské hry Innsbruck 1964 - 1Kčs Hokej #1353, kresba tuší na modrém podkladu, nové umístění hodnoty a letopočtku, původní formát na šířku, Anna Podzemná, velikost obrazu 292 x 180 pěkné (v rozích vlepeno do pasparty) Prodáno
CZK 8010
795
magnifier
foto
Lukavský: Návrh oficiální novoročenky PF 1971 Ještěd pro Ministerstvo spojů (sign. Lukavský, velikost obrazuv 280 x 180mm), k tomu zapaspartované 4 jednotlivé ZT (ve 2 paspartách), signováno 1x Lukavský + 2x Mařák & 2 definitivní PF s přítiskem FMS ČSSR (1x s poodpisem Hofmann). Pěkné  More pictures: a - b - c - d Prodáno
CZK 1800